poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Masaż

Cześć wszystkim! Dziś chciałbym Wam przedstawić kilka prostych sztuczek na udany wieczór ze swoją sympatią. Po pierwsze zadbaj o atmosferę: świece i nastrojowa, relaksacyjna muzyka Ci pomogą. Mogą być pretensjonalne ale w tym wypadku będą bardzo na miejscu. Najlepiej zaproponujcie swojej ukochanej masaż. Z dodatkiem zwykłego olejku, czy nawet balsamu, Wasz masaż złapie ją za serce. Teraz postaram się Wam opisać jak zrobić masaż, który gładzi grzechy świata!




1. NA OKRĄGŁO
Obiema dłońmi wykonuj okrężne ruchy w przeciwnych kierunkach. Powoli przesuwaj ręce po jej plecach i ramionach zmieniając siłę nacisku, a także kierunek, w jakim robisz kółka. Ten mało intensywny ruch jest bardzo dobry na początek i koniec masażu. Przyzwyczai ją on do Twoich dłoni i odpręży.
2. SERCE
Połóż dłonie na jej lędźwiach, jednak uważaj, żeby nie zjechać nimi za bardzo w stronę brzucha, bo jeśli Twoja ukochana ma łaskotki (a moja je ma) to nici z masażu ;) Zatem połóż dłonie po obu stronach kręgosłupa, w odległości jakichś 2cm od niego. Delikatnie naciskając przesuwaj dłonie wzdłuż kręgosłupa aż do szyi, a potem dalej na bok, wzdłuż ramion. Następnie wróć do pozycji startowej. Cały ruch ma mieć mniej więcej kształt serca.
3. KCIUKI
Oprzyj kciuki po obu stronach kręgosłupa i powoli oraz delikatnie wciskaj je w mięśnie, jednak nie dotykaj kręgosłupa (nie chcesz przecież przypadkiem zrobić jej nic złego). Masuj w jednym miejscu przez kilka sekund, potem przesuwaj kciuki nieco wyżej. Dojdź do karku i wróć na dół. Powtórz to wszystko kilka razy.
4. FINISZ
Masaż powinien trwać około kwadrans. Robiąc to dłużej możesz ją po prostu znudzić, czego skutkiem będzie to, że po prostu zaśnie (niestety wiem o czym mówię...). Na koniec połóż dłonie na środku jej pleców i przytrzymaj 10 sekund. Daj jej minutę lub dwie, żeby wróciła do rzeczywistości. Przyjmij wyrazy uznania!

UWAGA: to, co opisałem nie musi dotyczyć tylko masażu dla kobiet! Mimo wszystko każdy facet również lubi jak się o niego dba i lubi masaże.




A wy jak rozpieszczacie swoje sympatie? ;)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka